DF032DZ - 10,8V CXT Li-ion BL 35Nm fúró-csavarbehajtó 1/4 Z
2-3 napon belül
Érdeklődés
DF032DZ - 10,8V CXT Li-ion BL 35Nm fúró-csavarbehajtó 1/4 Z
13,335Ft
Nettó ár:10,500Ft
11,925Ft
Nettó ár:9,390Ft
25,260Ft
Nettó ár:19,890Ft
160,103Ft
Nettó ár:126,065Ft
6,922Ft
Nettó ár:5,450Ft
2,642Ft
Nettó ár:2,080Ft
21,450Ft
Nettó ár:16,890Ft
Jellemzők:
- A lehető legjobb ergonómiai fogantyú
- nagy forgási sebesség
- 10mm kulcsnélküli fúrótokmány kattanó hang jelzi a fúrószár bezárását
- LED elő és utánvilágítás funkcióval
- akkumulátor védelemi áramkör aktivált magas akkumulátor hőmérsékletnél hogy megvédje az akkumulátort a kialakulható károk miatt
- túlterhelés elleni védelem
| akkumulátor | 10,8V CXT |
| Befogás típusa | 1/4 belső hatszög |
| motor | BL szénkefementes |
| fúrásteljesítmény acélban | 10mm |
| fúrásteljesítmény fában | 28 mm |
| üresjárati fordulatszám (seb 1) | 1 - 450 1/perc |
| üresjárati fordulatszám (seb 2) | 1 - 1500 1/perc |
| nyomaték (kemény/lágy) | 35/21Nm |
| méret (h*sz*m) | 154x66x217 mm |
| súly | 0,66kg |