DF0300 - 320W 1,0-10mm fúró-csavarbehajtó 56Nm
2-3 napon belül
Érdeklődés
DF0300 - 320W 1,0-10mm fúró-csavarbehajtó 56Nm
499,900Ft
Nettó ár:393,622Ft
13,335Ft
Nettó ár:10,500Ft
11,925Ft
Nettó ár:9,390Ft
25,260Ft
Nettó ár:19,890Ft
160,103Ft
Nettó ár:126,065Ft
6,922Ft
Nettó ár:5,450Ft
2,642Ft
Nettó ár:2,080Ft
21,450Ft
Nettó ár:16,890Ft
Jellemzők:
- kompakt kialakítás rövid teljes hossz
- 10mmes gyorstokmánnyal
- mechanikus két sebességes hajtómű
- magas sebesség fokozatban könnyű műveletekhez
- alacsony sebesség fokozatban magas nyomatékot igénylő feladatokhoz
- kapcsolóval állítható sebesség
- gumírozott markolat
- lezárható kapcsoló
- kényelmesen elhelyezett forgásirányváltó
- kívülről cserélhető szénkefék
- kettős szigetelés
| tokmány | 1,0-10mm gyorstokmány |
| fúrásteljesítmény acélban | 10mm |
| fúrásteljesítmény fában | 28mm |
| teljesítmény | 320W |
| üresjárati fordulatszám (seb 1) | 0-450 1/perc |
| üresjárati fordulatszám (seb 2) | 0-1500 1/perc |
| nyomaték (kemény/lágy) | 56/21Nm |
| kuplung nyomaték állítás | 1.0-5.0Nm |
| méret (h*sz*m) | 220x67x206mm |
| súly | 1,2kg |
| kábelhossz | 2,5m |
| hang nyomásszint dB(A): | 80 |
| hang teljesítményszint (LWA) dB(A): | 91 |
| tűrés (K) dB(A): | 3 |
| rezgéskibocsátás m/s2: | 2,5 |
| tűrés (K) m/s2: | 1,5 |