DF001GM201 - 40V max XGT Li-ion BL 140Nm fúró-csavarbehajtó 2x4,0Ah
2-3 napon belül
Érdeklődés
DF001GM201 - 40V max XGT Li-ion BL 140Nm fúró-csavarbehajtó 2x4,0Ah
233,460Ft
Nettó ár:183,827Ft
241,920Ft
Nettó ár:190,488Ft
303,030Ft
Nettó ár:238,606Ft
682,020Ft
Nettó ár:537,024Ft
714,150Ft
Nettó ár:562,323Ft
745,740Ft
Nettó ár:587,197Ft
359,460Ft
Nettó ár:283,039Ft
359,460Ft
Nettó ár:283,039Ft
13,335Ft
Nettó ár:10,500Ft
11,925Ft
Nettó ár:9,390Ft
25,260Ft
Nettó ár:19,890Ft
160,103Ft
Nettó ár:126,065Ft
6,922Ft
Nettó ár:5,450Ft
2,642Ft
Nettó ár:2,080Ft
21,450Ft
Nettó ár:16,890Ft
Jellemzők:
- kiváló teljesítmény folyamatos nehéz igénybevételnél
- kiemelkedő fúrási sebesség legalább 20%kal nagyobb sebességet biztosít mint a DDF481
- megnövelt maximális sebesség (02.600 ford/perc)magas fokozatban
- változtatható 2sebesség tartomány(0650 és 02.600 ford/perc) széleskörű fúrási és rögzítési alkalmazásokhoz
- kompakt méret miatt egyszerű kezelhetőség és irányítás
- AFT az aktív visszacsatolás érzékelő technológia kikapcsolja a motort ha a forgás hirtelen megáll
- az elektronikus tengelykapcsoló (41/21 beállítás alacsony/magas módban) lehetővé teszi a tengelykapcsoló beállítását olyan nyomatéktartományban is amelyet az eddigi modellekkel nem lehetett lefedni
- a nyomatékállítás egy tekerőgombbal lehetséges a rögzítési nyomaték egyszerű beállításához digitális kijelzővel
- Elektromos fék a maximális termelékenységért és a fokozott kezelőbiztonságért
- az utánvilágítás funkcióval ellátott LEDes munkafény megvilágítja a munkaterületet
- 13 mmes tengelyrögzített fém tokmány
- XPT (eXtreme Protection Technology) extrém védelmi technológia fokozott por és cseppállóságot biztosít nehéz munka körülmények között
- tartós fordítható övcsipesz a kényelmes ideiglenes szerszámfüggesztéshez
- az akkumulátort védőáramkör védi a túlterheléstől a túltöltéstől és a túlmelegedéstől
- 632N82-4 2db BL4040 40V max XGT Li-ion akkumulátor
- 630B63-0 DC40RA XGT Li-ion gyorstöltő
- 821551-8 MAKPAC koffer 396x296x210
- 835F93-2 MAKPAC betét
- 346317-0 akasztó kampó
| akkumulátor | 40Vmax XGT |
| tokmány | 13mm fém |
| motor | BL - szénkefementes |
| fúrásteljesítmény acélban | 20mm |
| fúrásteljesítmény fában | 50-220mm |
| teljesítmény | 1000W |
| üresjárati fordulatszám (seb 1) | 0-650 |
| üresjárati fordulatszám (seb 2) | 0-2600 |
| maximális nyomaték | 140Nm |
| kuplung nyomaték állítás | 1-10Nm/1-45Nm |
| méret (h*sz*m) | 181x86x282mm |
| súly | 2,7-3,0kg |
| hang nyomásszint dB(A): | 75 |
| tűrés (K) dB(A): | 3 |
| rezgéskibocsátás m/s2: | 2,5 |
| tűrés (K) m/s2: | 1,5 |