DDG460ZX7 - 2x18V LXT BL Li-ion földfúró Z
2-3 napon belül
Érdeklődés
DDG460ZX7 - 2x18V LXT BL Li-ion földfúró Z
2,527Ft
Nettó ár:1,990Ft
439,900Ft
Nettó ár:346,378Ft
61,900Ft
Nettó ár:48,740Ft
54,000Ft
Nettó ár:42,520Ft
227,900Ft
Nettó ár:179,449Ft
399,900Ft
Nettó ár:314,882Ft
349,900Ft
Nettó ár:275,512Ft
239,899Ft
Nettó ár:188,897Ft
13,335Ft
Nettó ár:10,500Ft
11,925Ft
Nettó ár:9,390Ft
25,260Ft
Nettó ár:19,890Ft
160,103Ft
Nettó ár:126,065Ft
6,922Ft
Nettó ár:5,450Ft
2,642Ft
Nettó ár:2,080Ft
21,450Ft
Nettó ár:16,890Ft
Jellemzők:
- SZÁLLÍTÁS 2021. FEBRUÁRTÓL!
- a talajban végzett fúrást a földfúrón elhelyezett rúd és kiegészítő fogantyú teszi könnyebbé a felhasználó számára
- az irányváltó kapcsolóval a talajba beszorult földfúró szárat könnyen ki lehet mozdítani a fordított forgatással
- könnyű kialakítás a kezelő fáradtságának csökkentése érdekében
- a földfúrófejadapter lehetővé teszi többféle földfúrószár használatát
- BL szénkefementes motor 1400 fordulat/perc sebességgel rendelkezik
- változtatható 2 fokozatú sebesség (0350 és 01 400 RPM)
- beépített tengelykapcsoló csökkenti a sérülésveszélyt és a fogaskerék károsodását automatikusan kikapcsolja a fogaskerekeket a fúró megszorulásakor (csak alacsony sebességnél)
- elővilágítással és utánvilágítással ellátott két LEDes lámpa megvilágítja a munkaterületet
- lágyindítás
Leszállított tartozékok :
- 141C01-8 - tokmánykulcs tartó
- 763251-3 - tokmánykulcs
- 251314-2 - M4X12 csavar
- 922453-2 - M8X30 csavar
- 783204-6 - 6-os imbuszkulcs
- 783207-0 - 10-es imbuszkulcs
- 783232-1 - 5-ös imbuszkulcs
- 327684-2 - ADAPTER A
- 327687-6 - ADAPTER D (Husqvarna)
- 327685-0 - ADAPTER B
- akkumulátort töltőt és földfúrószárat NEM TARTALMAZ!
Műszaki adatok:
| akkumulátor | 2x18V LXT |
| motor | BL szénkefementes |
| fúrásteljesítmény | laza talaj 200mm, agyagos talaj 150mm |
| teljesítmény | 1350W |
| maximális nyomaték | alacsony fokozatban 136Nm, magas fokozatban 48Nm |
| méret (h*sz*m) | 840x607x223mm |
| súly | 7,3-8,2kg |
| hang nyomásszint dB(A): | 85 |
| hang teljesítményszint (LWA) dB(A): | 96 |
| tűrés (K) dB(A): | 3 |
| rezgéskibocsátás m/s2: | 2,5 |
| tűrés (K) m/s2: | 1,5 |