DDF487Z - 18V LXT Li-ion BL 40Nm fúró-csavarbehajtó
2-3 napon belül
Érdeklődés
DDF487Z - 18V LXT Li-ion BL 40Nm fúró-csavarbehajtó
233,460Ft
Nettó ár:183,827Ft
241,920Ft
Nettó ár:190,488Ft
303,030Ft
Nettó ár:238,606Ft
682,020Ft
Nettó ár:537,024Ft
714,150Ft
Nettó ár:562,323Ft
745,740Ft
Nettó ár:587,197Ft
359,460Ft
Nettó ár:283,039Ft
359,460Ft
Nettó ár:283,039Ft
13,335Ft
Nettó ár:10,500Ft
11,925Ft
Nettó ár:9,390Ft
25,260Ft
Nettó ár:19,890Ft
160,103Ft
Nettó ár:126,065Ft
6,922Ft
Nettó ár:5,450Ft
2,642Ft
Nettó ár:2,080Ft
21,450Ft
Nettó ár:16,890Ft
Jellemzők:
- 18V LXT BL akkumulátoros 13 mm fúrócsavarbehajtó
- kompakt dizájn: mindössze 150 mm hosszú géptest
- az alumínium hajtóműház és az acél fogaskerekek meggyőző minőségérzetet biztosítanak
- 40Nm maximális nyomaték
- 2 sebességes hajtómű: 0500 és 01700 fordulat/perc
- BL kefementes motor
- dupla LED lámpa elő és utóvilágítással
- ergonómikus gumírozott markolat a biztos fogásért
- a 13 mmes gyorstokmánynak köszönhetően egyszerű szerszámcsere
- töltöttségjelző
- elektromos fék
- kézreálló irányváltó kapcsoló
- 20 fokozatban állítható racsni
- az akkumulátort védőáramkör védi a túlterheléstől a túltöltéstől és a túlmelegedéstől
- XPT (eXtreme Protection Technology) extrém védelmi technológia fokozott por és cseppállóságot biztosít nehéz munka körülmények között
- 251314-2 - M4X12 csavar
- 346317-0 - kampó
- 784637-8 - bitfej
- koffert akkumulátort és töltőt nem tartalmaz!
| akkumulátor | 18V LXT |
| tokmány | 1,5-13mm gyorstokmány |
| motor | BL szénkefementes |
| fúrásteljesítmény acélban | 13 mm |
| fúrásteljesítmény fában | 36 mm |
| fúrásteljesítmény (körkivágó) | 51 mm |
| teljesítmény | 410 W |
| üresjárati fordulatszám (seb 1) | 0 - 500 1/perc |
| üresjárati fordulatszám (seb 2) | 0 - 1.700 1/p |
| nyomaték (kemény/lágy) | 40/25Nm |
| 1 fokozat | 0-500 |
| 2 fokozat | 0-1700 |
| méret (h*sz*m) | 150x81x232 mm |
| súly | 1,3 kg |
| hang nyomásszint dB(A): | 73 |
| tűrés (K) dB(A): | 3 |
| rezgéskibocsátás m/s2: | 2,5 |
| tűrés (K) m/s2: | 1,5 |