DDF485RTJ - 18V LXT Li-ion BL 50Nm fúró-csavarbehajtó 2x5,0Ah
2-3 napon belül
Érdeklődés
DDF485RTJ - 18V LXT Li-ion BL 50Nm fúró-csavarbehajtó 2x5,0Ah
13,335Ft
Nettó ár:10,500Ft
11,925Ft
Nettó ár:9,390Ft
25,260Ft
Nettó ár:19,890Ft
160,103Ft
Nettó ár:126,065Ft
6,922Ft
Nettó ár:5,450Ft
2,642Ft
Nettó ár:2,080Ft
21,450Ft
Nettó ár:16,890Ft
Jellemzők:
- Max 1900 fordulatszám & 50Nm nyomaték
- kompakt kialakítás
- DUAL LED lámpa amely megvilágítja a munkaterületet
- ergonómikusan tervezett markolat
- változtatható fordulatszám 0500 & 01900 f/perc
- BL motor a szénkefementes motor kevésbé melegszik fel és hatékonyabb
- a teljesen fém hajtómű nagyobb tartósságot eredményez
- 21 fokozatban állítható nyomaték
- kényelmesen elhelyezett irányváltó gomb
- 1 sebesség: alacsony fordulat a magas nyomatékot igénylő nehéz igénybevételhez
- 2 sebesség: magas fordulat fúráshoz könnyű anyagban és kisebb igénybevételnél
- XPT technológia: por és cseppállóságot biztosít
- 821550-0 MAKPAC koffer 2-es típus
- 837916-4 MAKPAC betét
- 197280-8 2db 18V 5.0Ah BL1850B akkumulátor
- 195584-2 DC18RC gyorstöltő
| akkumulátor | 18V LXT |
| tokmány | 1,5-13mm gyorstokmány |
| fúrásteljesítmény acélban | 13mm |
| fúrásteljesítmény fában | 38 mm |
| üresjárati fordulatszám (seb 1) | 0-500 |
| üresjárati fordulatszám (seb 2) | 0 - 1.900 1/perc |
| nyomaték (kemény/lágy) | 50/27Nm |
| méret (h*sz*m) | 169 x 79 x 255 mm |
| súly | 1,4-1,7kg |
| hang nyomásszint dB(A): | 74 |
| tűrés (K) dB(A): | 3 |
| rezgéskibocsátás m/s2: | 2,5 |
| tűrés (K) m/s2: | 1,5 |