DDF484RTJ - 18V LXT Li-ion BL 60Nm fúró-csavarbehajtó 2x5,0Ah
2-3 napon belül
Érdeklődés
DDF484RTJ - 18V LXT Li-ion BL 60Nm fúró-csavarbehajtó 2x5,0Ah
13,335Ft
Nettó ár:10,500Ft
11,925Ft
Nettó ár:9,390Ft
25,260Ft
Nettó ár:19,890Ft
160,103Ft
Nettó ár:126,065Ft
6,922Ft
Nettó ár:5,450Ft
2,642Ft
Nettó ár:2,080Ft
21,450Ft
Nettó ár:16,890Ft
Jellemzők:
- BL szénkefe nélküli motor
- BL motorral 50%kal nagyobb munkateljesítmény a normál modellhez képest
- a lehető legjobb ergonómiai fogantyú
- nagy forgási sebesség
- rövid kialakítás
- LED elő és után világítás funkcióval
- túlterhelés elleni védelem
- 21 fokozatban állítható nyomaték
- 821550-0 MAKPAC koffer 396x296x157
- 837916-4 MAKPAC betét
- 197280-8 2db 18V 5.0Ah Li-ion akkumulátor BL1850
- 195584-2 DC18RC akkumulátor töltő (gyors)
- 766027-7 1.5-13mm gyorstokmány 1/2-20UNF
- 452947-8 bittartó Akkus
| akkumulátor | 18V LXT |
| tokmány | 1,5-13mm gyortokmány |
| motor | BL szénkefementes |
| nyomaték (kemény/lágy) | 54/30Nm |
| 1 fokozat | 0-500 |
| 2 fokozat | 0-2000 |
| méret (h*sz*m) | 172x79x261mm |
| súly | 1,5-1,8kg |
| hang nyomásszint dB(A): | 76 |
| tűrés (K) dB(A): | 3 |
| rezgéskibocsátás m/s2: | 2,5 |
| tűrés (K) m/s2: | 1,5 |