DDF083Z - 18V LXT Li-ion 40Nm fúró-csavarbehajtó
2-3 napon belül
Érdeklődés
DDF083Z - 18V LXT Li-ion 40Nm fúró-csavarbehajtó
13,335Ft
Nettó ár:10,500Ft
11,925Ft
Nettó ár:9,390Ft
25,260Ft
Nettó ár:19,890Ft
160,103Ft
Nettó ár:126,065Ft
6,922Ft
Nettó ár:5,450Ft
2,642Ft
Nettó ár:2,080Ft
21,450Ft
Nettó ár:16,890Ft
Jellemzők:
- A lehető legjobb ergonómiai fogantyú
- nagy forgási sebesség
- rövid kialakítás
- LED elő és után világítás funkcióval
- túlterhelés elleni védelem
- BL szénkefe nélküli motor
| akkumulátor | 18V LXT |
| Befogás típusa | 1/4 belső hatszög |
| fúrásteljesítmény acélban | 13mm |
| fúrásteljesítmény fában | 36mm |
| üresjárati fordulatszám (seb 1) | 0 - 500 1/perc |
| üresjárati fordulatszám (seb 2) | 0 - 1.700 1/perc |
| nyomaték (kemény/lágy) | 40/23Nm |
| méret (h*sz*m) | 124x79x247mm |
| súly | 1,3kg |
| hang nyomásszint dB(A): | 77 |
| tűrés (K) dB(A): | 3 |
| rezgéskibocsátás m/s2: | 2,5 |
| tűrés (K) m/s2: | 1,5 |