DCS553RTJ - 18V LXT Li-ion 150mm fémvágó körfűrész 2x5,0ah
2-3 napon belül
Érdeklődés
DCS553RTJ - 18V LXT Li-ion 150mm fémvágó körfűrész 2x5,0ah
119,899Ft
Nettó ár:94,409Ft
51,900Ft
Nettó ár:40,866Ft
65,900Ft
Nettó ár:51,890Ft
172,900Ft
Nettó ár:136,142Ft
88,900Ft
Nettó ár:70,000Ft
91,900Ft
Nettó ár:72,362Ft
169,000Ft
Nettó ár:133,071Ft
66,900Ft
Nettó ár:52,677Ft
13,335Ft
Nettó ár:10,500Ft
11,925Ft
Nettó ár:9,390Ft
25,260Ft
Nettó ár:19,890Ft
160,103Ft
Nettó ár:126,065Ft
6,922Ft
Nettó ár:5,450Ft
2,642Ft
Nettó ár:2,080Ft
21,450Ft
Nettó ár:16,890Ft
Jellemzők:
- BL szénkefe nélküli motor
- ADT: automatikus sebesség szabályozás állítja be a megfelelő sebességet és nyomatékot használat közben
- dupla LED elő és utánvilágítási funkcióval
- ergonómikus puha gumiborítású markolat
- Elektromos fék
- kompakt kialakítás
- B-46296 fémvágó körfűrészlap 150/20mm Z32
- 783203-8 imbuszkulcs 5
| akkumulátor | 18V LXT |
| teljesítmény | 600W |
| üresjárati fordulatszám | 4200 1/perc |
| belső tárcsaátmérő | 20mm |
| tárcsaátmérő | 150 mm |
| vágás mélység 90° | 57,5 mm |
| méret (h*sz*m) | 267x186x250mm |
| súly | 2,8-3,1 kg |
| hang nyomásszint dB(A): | 103 |
| hang teljesítményszint (LWA) dB(A): | 114 |
| tűrés (K) dB(A): | 3 |
| rezgéskibocsátás m/s2: | 2,5 |
| tűrés (K) m/s2: | 1,5 |