DCS552Z - 18V LXT Li-ion 136mm fémvágó körfűrész Z
2-3 napon belül
Érdeklődés
DCS552Z - 18V LXT Li-ion 136mm fémvágó körfűrész Z
13,335Ft
Nettó ár:10,500Ft
11,925Ft
Nettó ár:9,390Ft
25,260Ft
Nettó ár:19,890Ft
160,103Ft
Nettó ár:126,065Ft
6,922Ft
Nettó ár:5,450Ft
2,642Ft
Nettó ár:2,080Ft
21,450Ft
Nettó ár:16,890Ft
Jellemzők:
- beépített porgyűjtő edény
- a fémforgács/por a gyűjtő nyitásával üríthető
- keményfém lapkás 30 fogú körfűrészlappal
- a 3600as fordulatú motor gyorsan vág bármilyen kialakítású fémet (csőlemezunistrut stb)
- kompakt és könnyű kialakítás
- nagy vágás kapacitás (50.5mm 90°nál)
- beépített LED fénnyel
- pontosan kivitelezett talprész a pontos és könnyű vágásért
- Elektromos fékkel
- a nagyméretű kémlelő ablakkal könnyen lehet a vágást követni
- lapos motorkialakítás miatt a tárcsa csere oldalra állítva egyszerű múvelet
- a biztonsági kapcsoló megakadályozza a véletlen indítást
- B-07319 136x20mm körfűrésztárcsa Z30
- 192219-6 védőszemüveg
- 783203-8 imbuszkulcs 5
- akkumulátort töltőt és koffert nem tartalmaz
| akkumulátor | 18V LXT |
| üresjárati fordulatszám | 3,600 1 / perc |
| belső tárcsaátmérő | 20 mm |
| tárcsaátmérő | 136 mm |
| vágás mélység 90° | 50,5 mm |
| méret (h*sz*m) | 348 x 196 x 203 mm |
| súly | 2,7 kg |
| hang nyomásszint dB(A): | 102 |
| hang teljesítményszint (LWA) dB(A): | 113 |
| tűrés (K) dB(A): | 3 |
| rezgéskibocsátás m/s2: | 2,5 |
| tűrés (K) m/s2: | 1,5 |