DCO181Z - 18V LXT Li-ion BL AWS rotációs vágó Z
2-3 napon belül
Érdeklődés
DCO181Z - 18V LXT Li-ion BL AWS rotációs vágó Z
13,335Ft
Nettó ár:10,500Ft
11,925Ft
Nettó ár:9,390Ft
25,260Ft
Nettó ár:19,890Ft
160,103Ft
Nettó ár:126,065Ft
6,922Ft
Nettó ár:5,450Ft
2,642Ft
Nettó ár:2,080Ft
21,450Ft
Nettó ár:16,890Ft
Jellemzők:
- automatikus kikapcsolás forralás után figyelmeztető hangjelzéssel
- csak földelt állapotban kapcsolható be
- automatikusan leáll a forralással ha a vízforralót vagy a tápegység állványt felemeli
- kényelmes fedél kivehető az egyszerű vízellátás és tisztítás érdekében porálló kifolyófedél kivehető szűrő por és vízkő szűrésére
- könnyen leolvasható vízszíntmérő
- akkumulátor kapacitáskijelzővel a tápegység állványon
- 0.8 liter víz forrási ideje (kb.): 8 perc (23 fokról) 9 perc (10 fokról)
- forralási mennyiség: 0.3L (2db BL1815N) 0.5L (2db BL1820B) 0.8L (2db BL1830B) 1.1L (2db BL1840B) 1.4L (2db BL1850B) 1.7L (2db BL1860B) 12L (PDC1200)
- 193449-2 porvédő burkolat
- 191G69-8 vágószerszám 3.18mm
- 781037-3 17-es kulcs
- koffer nélkül szállítva
- akkumulátort és töltőt nem tartalmaz
- AWS adaptert nem tartalmaz
| akkumulátor | 18V LXT |
| Befogás típusa | 3mm,6mm vagy 1/8, 1/4 |
| motor | BL szénkefementes |
| lökésszám | 32000 1/perc |
| méret (h*sz*m) | 311x79x117mm |
| súly | 1,4-1,7kg |
| hang nyomásszint dB(A): | 78 |
| tűrés (K) dB(A): | 3 |
| rezgéskibocsátás m/s2: | 2,5 |
| tűrés (K) m/s2: | 1,5 |