DCL184Z - 18V LXT Li-ion 5,4kPa 3 sebességes porszívó Z
2-3 napon belül
Érdeklődés
DCL184Z - 18V LXT Li-ion 5,4kPa 3 sebességes porszívó Z
103,950Ft
Nettó ár:81,850Ft
169,901Ft
Nettó ár:133,780Ft
229,900Ft
Nettó ár:181,024Ft
69,900Ft
Nettó ár:55,039Ft
69,900Ft
Nettó ár:55,039Ft
234,900Ft
Nettó ár:184,961Ft
74,900Ft
Nettó ár:58,976Ft
13,335Ft
Nettó ár:10,500Ft
11,925Ft
Nettó ár:9,390Ft
25,260Ft
Nettó ár:19,890Ft
160,103Ft
Nettó ár:126,065Ft
6,922Ft
Nettó ár:5,450Ft
2,642Ft
Nettó ár:2,080Ft
21,450Ft
Nettó ár:16,890Ft
Jellemzők:
- 18V LXT LiIon akkumulátoros 3 sebességes porszívó
- magas szívóteljesítmény és hosszabb üzemidő jellemzi
- alaptartozékként többféle szívófejjel szállítva
- kompakt és kézreálló kialakítása miatt ideális autótisztításhoz
- a csapott végű csővéggel külön tisztítófej nélkül is használható
- csendes működésű gép a speciálisan kialakított légcsatornáknak és a hangelnyelő párnának köszönhetően
- 1 méterig kinyújtható porszívócső
- géptestbe elcsomagolható porszívócső
- papír porzsákkal is használható
- a szövet porzsák mosható így nem szükséges újat venni
- a fújó feltét a gép kivezetéséhez rögzítve használhatjuk akár légfújóként is
- 140H94-2 - hosszított kefe 360mm
- 140H95-0 - üléstisztító kefe
- 140J64-3 - fúvófej komplett
- 162544-9 - vállpánt
- 166084-9 - mosható porzsák
- 194566-1 - papír porzsák (5db)
- 422437-5 - gumi szívócső 330mm
- 459056-4 - gumiszőnyeg tisztítófej 120mm
| akkumulátor | 18V LXT |
| folyamatos használat (3,0Ah) | 20perc MAX/30perc magas/80perc normál üzem |
| teljesítmény | max: 38W/magas: 23W/normál: 5W |
| légáteresztés | 84 m3/h |
| maximális levegő sebesség | 100m/s |
| légmennyiség | 24m3/óra |
| tartályméret | 500mL |
| maximális zárt szívás | 5,4kPa |
| méret (h*sz*m) | 365x138x202mm |
| súly | 1,8-2,2kg |