DBS180Z - 18V LXT Li-ion BL 9x533 keskeny szalagcsiszoló Z
2-3 napon belül
Érdeklődés
DBS180Z - 18V LXT Li-ion BL 9x533 keskeny szalagcsiszoló Z
182,340Ft
Nettó ár:143,575Ft
198,810Ft
Nettó ár:156,543Ft
213,210Ft
Nettó ár:167,882Ft
149,899Ft
Nettó ár:118,031Ft
49,900Ft
Nettó ár:39,291Ft
64,900Ft
Nettó ár:51,102Ft
99,899Ft
Nettó ár:78,661Ft
159,901Ft
Nettó ár:125,906Ft
13,335Ft
Nettó ár:10,500Ft
11,925Ft
Nettó ár:9,390Ft
25,260Ft
Nettó ár:19,890Ft
160,103Ft
Nettó ár:126,065Ft
6,922Ft
Nettó ár:5,450Ft
2,642Ft
Nettó ár:2,080Ft
21,450Ft
Nettó ár:16,890Ft
Jellemzők:
- a magas teljesítményű szénkefementes motor a 9032 modellel megegyező teljesítményt biztosít
- mozgatható LED világítás a lámpa szöge kézzel állítható
- a csiszolókar 160 fokban állítható (9032 90 fokban)
- az Elektromos fék gyorsan megállítja a szalagot két csiszolás között
- a változtatható fordulatszámnak köszönhetően fémre és fára egyaránt használható
- nagyméretű 533mmes szalaghossz a gyorsabb munkavégzésért
- 9032 gép szalagjaival kompatibilis
- reteszelhető kapcsoló a folyamatos munkavégzéshez
- porszívóhoz csatlakoztatható (külön vásárolható adapterrel 1226528)
- kompakt kialakítás
- a markolat és a szalag középpontja között csupán 32mm a távolság
- A-34469 9x533mm csiszolószalag fára és fémre K80 10db
- 122652-8 porelszívó csonk
- 140W02-3 markolat tartó gyűrű
- 144163-3 markolat
| akkumulátor | 18V LXT |
| motor | BL szénkefementes |
| teljesítmény | 530W |
| szalagsebesség | 600 - 1700 m/perc |
| szalaghossz | 533mm |
| szalagszélesség | 6/9/13mm |
| méret (h*sz*m) | 500x96x116mm |
| súly | 1,8-2,1kg |
| hang nyomásszint dB(A): | 77 |
| tűrés (K) dB(A): | 3 |
| rezgéskibocsátás m/s2: | 2,5 |
| tűrés (K) m/s2: | 1,5 |