DA333DZ - 10,8V CXT Li-ion 10mm sarok csavarbehajtó Z
2-3 napon belül
Érdeklődés
DA333DZ - 10,8V CXT Li-ion 10mm sarok csavarbehajtó Z
13,335Ft
Nettó ár:10,500Ft
11,925Ft
Nettó ár:9,390Ft
25,260Ft
Nettó ár:19,890Ft
160,103Ft
Nettó ár:126,065Ft
6,922Ft
Nettó ár:5,450Ft
2,642Ft
Nettó ár:2,080Ft
21,450Ft
Nettó ár:16,890Ft
Jellemzők:
- a sarokfej kompakt kialakítású 84mm magas
- DA331Dhez képest 40%kal gyorsabb és 380%kal hosszabb az üzemidő
- az egyre bővülő CXT modellcsalád tagja
- LED világítás
- változtatható fordulatszám
- kényelmesen elhelyezett kapcsoló
- a tokmánykulcs a gépen tárolható
| akkumulátor | 10,8V CXT |
| tokmány | 10mm gyorstokmány |
| fúrásteljesítmény acélban | 10mm |
| fúrásteljesítmény fában | 12mm |
| üresjárati fordulatszám | 0-1100 1/perc |
| fej magassága | 84mm |
| méret (h*sz*m) | 332x68x95mm |
| súly | 1,2-1,4kg |
| hang nyomásszint dB(A): | 70 |
| tűrés (K) dB(A): | 3 |
| rezgéskibocsátás m/s2: | 2,5 |
| tűrés (K) m/s2: | 1,5 |