DA3010F - 450W sarokfúró
2-3 napon belül
Érdeklődés
DA3010F - 450W sarokfúró
768,330Ft
Nettó ár:604,984Ft
315,450Ft
Nettó ár:248,386Ft
357,030Ft
Nettó ár:281,126Ft
237,870Ft
Nettó ár:187,299Ft
190,260Ft
Nettó ár:149,811Ft
208,170Ft
Nettó ár:163,913Ft
13,335Ft
Nettó ár:10,500Ft
11,925Ft
Nettó ár:9,390Ft
25,260Ft
Nettó ár:19,890Ft
160,103Ft
Nettó ár:126,065Ft
6,922Ft
Nettó ár:5,450Ft
2,642Ft
Nettó ár:2,080Ft
21,450Ft
Nettó ár:16,890Ft
Jellemzők:
- Alacsony építési forma
- Szabályozható fordulatszám
- Elektronikus kapcsoló beállítótárcsával
- Forgásirányváltás
- Beépített LED világítás
- Mindkét oldalra felszerelhető oldalmarkolat
- Fogaskoszorús tokmány
- Oldalmarkolat ( 153489-2)
- Tokmánykulcs ( 763415-9)
| tokmány | 10 mm |
| fúrásteljesítmény acélban | 10 mm |
| fúrásteljesítmény fában | 25 mm |
| teljesítmény | 450 W |
| lökésszám | 0 - 2.400 1/perc |
| méret (h*sz*m) | 270 x 79 x 61 mm |
| súly | 1,6 kg |
| hang nyomásszint dB(A): | 81 |
| hang teljesítményszint (LWA) dB(A): | 92 |
| tűrés (K) dB(A): | 3 |
| rezgéskibocsátás m/s2: | 2,5 |
| tűrés (K) m/s2: | 1,5 |