DA001GM101 - 40Vmax XGT Li-ion BL 200mm sarokfúró 1x4,0Ah
2-3 napon belül
Érdeklődés
DA001GM101 - 40Vmax XGT Li-ion BL 200mm sarokfúró 1x4,0Ah
233,460Ft
Nettó ár:183,827Ft
241,920Ft
Nettó ár:190,488Ft
303,030Ft
Nettó ár:238,606Ft
682,020Ft
Nettó ár:537,024Ft
714,150Ft
Nettó ár:562,323Ft
745,740Ft
Nettó ár:587,197Ft
359,460Ft
Nettó ár:283,039Ft
359,460Ft
Nettó ár:283,039Ft
13,335Ft
Nettó ár:10,500Ft
11,925Ft
Nettó ár:9,390Ft
25,260Ft
Nettó ár:19,890Ft
160,103Ft
Nettó ár:126,065Ft
6,922Ft
Nettó ár:5,450Ft
2,642Ft
Nettó ár:2,080Ft
21,450Ft
Nettó ár:16,890Ft
Jellemzők:
- 40Vmax XGT BL ADT akkumulátoros 13 mm sarokfúró
- alacsony tömeg
- nagyméretű akasztókampó
- a hálózati gépekkel megegyező teljesítmény
- erőteljes fúrás még nagyobb furatok esetében is
- az elektronikusan vezérelt BL kefementes motornak köszönhetően jobb üzemidő és a feladatnak megfelelő sebesség érhető el
- a BL kefementes motor hosszabb élettartamot tesz lehetővé
- változtatható 2 fokozatú sebesség (0400 és 01 500 fordulat/perc)
- beépített tengelykapcsoló csökkenti a sérülésveszélyt és a gép károsodását
- lágyindítás
- elektromos fék
- az akkumulátort védőáramkör védi a túlterheléstől a túltöltéstől és a túlmelegedéstől
- ADT: automatikus sebesség szabályozás állítja be a megfelelő sebességet használat közben
- XPT (eXtreme Protection Technology) extrém védelmi technológia fokozott por és cseppállóságot biztosít nehéz munka körülmények között
- LEDes elővilágítással és utánvilágítással
- 122A18-8 - oldalmarkolat
- 783204-6 - 6-os imbuszkulcs
- 251314-2 - tokmánykulcs tartó
- 763251-3 - tokmánykulcs
- 127811-9 - akasztókampó
- 911211-1 - M5X12 csavar
- 8039X2-5 - koffer
- 191E07-8 - DC40RA XGT 40Vmax gyorstöltő
- 191B26-6 - BL4040B XGT 40Vmax 4Ah akkumulátor
| akkumulátor | 40Vmax XGT |
| tokmány | 13 mm |
| Befogás típusa | hengeres - gyorstokmány |
| fúrásteljesítmény acélban | 13 mm |
| fúrásteljesítmény fában | 118 mm |
| fúrásteljesítmény (körkivágó) | 159 mm |
| teljesítmény | 1350W |
| üresjárati fordulatszám | 0-1500/0-400 1/perc |
| maximális nyomaték | 136Nm/55Nm |
| méret (h*sz*m) | 545x128x199 mm |
| súly | 6,2 kg |
| hang nyomásszint dB(A): | 84 |
| hang teljesítményszint (LWA) dB(A): | 95 |
| tűrés (K) dB(A): | 3 |
| rezgéskibocsátás m/s2: | 2,5 |
| tűrés (K) m/s2: | 1,5 |