D13VH - Fúrógép 690W 45Nm
2-3 napon belül
Érdeklődés
D13VH - Fúrógép 690W 45Nm
499,900Ft
Nettó ár:393,622Ft
3,640Ft
Nettó ár:2,866Ft
6,231Ft
Nettó ár:4,906Ft
12,720Ft
Nettó ár:10,016Ft
2,350Ft
Nettó ár:1,850Ft
14,729Ft
Nettó ár:11,598Ft
11,250Ft
Nettó ár:8,858Ft
5,850Ft
Nettó ár:4,606Ft
1,869Ft
Nettó ár:1,472Ft
| Furat acélban | 13 mm |
| Furat fában | 40 mm |
| Tokmányméret | 1,0-13 mm |
| Hajtóműcsonk | 43 mm |
| Névleges teljesítményfelvétel | 690 W |
| Leadott teljesítmény | 450 W |
| Üresjárati fordulatszám | 0-1.0000- 3.000 /min |
| Tokmány | 1/2 colx 24 UNF |
| Gép tömege | 1,9 kg |