D13VB3 - Fúrógép /csúszókuplungos 790W 45Nm
2-3 napon belül
Érdeklődés
D13VB3 - Fúrógép /csúszókuplungos 790W 45Nm
768,330Ft
Nettó ár:604,984Ft
315,450Ft
Nettó ár:248,386Ft
357,030Ft
Nettó ár:281,126Ft
237,870Ft
Nettó ár:187,299Ft
190,260Ft
Nettó ár:149,811Ft
208,170Ft
Nettó ár:163,913Ft
3,640Ft
Nettó ár:2,866Ft
6,231Ft
Nettó ár:4,906Ft
12,720Ft
Nettó ár:10,016Ft
2,350Ft
Nettó ár:1,850Ft
14,729Ft
Nettó ár:11,598Ft
11,250Ft
Nettó ár:8,858Ft
5,850Ft
Nettó ár:4,606Ft
1,869Ft
Nettó ár:1,472Ft
| Furat acélban | 13 mm |
| Furat fában | 40 mm |
| Tokmányméret | 1,5 - 13 mm |
| Hajtóműcsonk | 43 mm |
| Névleges teljesítményfelvétel | 790 W |
| Leadott teljesítmény | 500 W |
| Üresjárati fordulatszám 1. fokozat | 0-1.000/min |
| Üresjárati fordulatszám 2. fokozat | 0-3.000/min |
| Tokmány | 1/2 colx 20 UN |
| Gép tömege | 2,0 kg |