D13-OB - Fúrógép/festékkeverő tokmány nélkül
2-3 napon belül
Érdeklődés
D13-OB - Fúrógép/festékkeverő tokmány nélkül
3,640Ft
Nettó ár:2,866Ft
6,231Ft
Nettó ár:4,906Ft
12,720Ft
Nettó ár:10,016Ft
2,350Ft
Nettó ár:1,850Ft
14,729Ft
Nettó ár:11,598Ft
11,250Ft
Nettó ár:8,858Ft
5,850Ft
Nettó ár:4,606Ft
1,869Ft
Nettó ár:1,472Ft
| Furat acélban | 13 mm |
| Furat fában | 40 mm |
| Tokmányméret | 1,2-13 mm |
| Névleges teljesítményfelvétel | 720 W |
| Leadott teljesítmény | 380 W |
| Üresjárati fordulatszám | 550/min |
| Névleges fordulatszám | 440/min |
| Max. nyomaték | 55 Nm |
| Tokmány | 1/2 colx 20 UN |
| Gép tömege | 2,1 kg |