D10VC3 - Fúrógép/460W gyorstokmányos
2-3 napon belül
Érdeklődés
D10VC3 - Fúrógép/460W gyorstokmányos
768,330Ft
Nettó ár:604,984Ft
315,450Ft
Nettó ár:248,386Ft
357,030Ft
Nettó ár:281,126Ft
237,870Ft
Nettó ár:187,299Ft
190,260Ft
Nettó ár:149,811Ft
208,170Ft
Nettó ár:163,913Ft
3,640Ft
Nettó ár:2,866Ft
6,231Ft
Nettó ár:4,906Ft
12,720Ft
Nettó ár:10,016Ft
2,350Ft
Nettó ár:1,850Ft
14,729Ft
Nettó ár:11,598Ft
11,250Ft
Nettó ár:8,858Ft
5,850Ft
Nettó ár:4,606Ft
1,869Ft
Nettó ár:1,472Ft
| Tokmányméret | 10 mm |
| Furat fában | 32 mm |
| Névleges teljesítményfelvétel | 600 W |
| Üresjárati fordulatszám | 0 – 2500 /perc |
| Teljes hossz gyorstokmánnyal | 242 mm |
| Gép tömege | 1,4 kg |
| Furat acélban | 10 mm |
| Teljes hossz kulcsos tokmánnyal | 238 mm |