CS3630DA-BASIC - Akkus láncfűrész felső m MV BASIC
2-3 napon belül
Érdeklődés
CS3630DA-BASIC - Akkus láncfűrész felső m MV BASIC
161,900Ft
Nettó ár:127,480Ft
91,900Ft
Nettó ár:72,362Ft
97,900Ft
Nettó ár:77,087Ft
169,899Ft
Nettó ár:133,779Ft
239,900Ft
Nettó ár:188,898Ft
52,970Ft
Nettó ár:41,709Ft
104,899Ft
Nettó ár:82,598Ft
84,811Ft
Nettó ár:66,780Ft
3,640Ft
Nettó ár:2,866Ft
6,231Ft
Nettó ár:4,906Ft
12,720Ft
Nettó ár:10,016Ft
2,350Ft
Nettó ár:1,850Ft
14,729Ft
Nettó ár:11,598Ft
11,250Ft
Nettó ár:8,858Ft
5,850Ft
Nettó ár:4,606Ft
1,869Ft
Nettó ár:1,472Ft
| Teljes hossz | 599 mm |
| Leszállított tartozékok | Csak gép, akku és töltő nélkül |
| Tömeg | 4,3 kg |
| Akkufeszültség | 36 V |
| Vezetőlemezhossz | 300 mm |
| Lánc sebessége | 8,3 m/s |
| Vezetőlemez típusa | P012-50CR |
| Láncosztás | 9,5 mm (3/8”) |