CR36DA-BASIC - Akkus orrfűrész MV BASIC
2-3 napon belül
Érdeklődés
CR36DA-BASIC - Akkus orrfűrész MV BASIC
91,900Ft
Nettó ár:72,362Ft
48,900Ft
Nettó ár:38,504Ft
152,900Ft
Nettó ár:120,394Ft
57,901Ft
Nettó ár:45,591Ft
63,900Ft
Nettó ár:50,315Ft
83,900Ft
Nettó ár:66,063Ft
65,900Ft
Nettó ár:51,890Ft
149,899Ft
Nettó ár:118,031Ft
3,640Ft
Nettó ár:2,866Ft
6,231Ft
Nettó ár:4,906Ft
12,720Ft
Nettó ár:10,016Ft
2,350Ft
Nettó ár:1,850Ft
14,729Ft
Nettó ár:11,598Ft
11,250Ft
Nettó ár:8,858Ft
5,850Ft
Nettó ár:4,606Ft
1,869Ft
Nettó ár:1,472Ft
| Maximális vágási méret: Cső | 130 mm |
| Maximális vágási méret: PVC cső | 130 mm |
| Maximális vágási méret: Fa | 300 mm |
| Maximális vágási méret: Acéllemez | 19 mm |
| Üresjárati löketszám | 0-3000/min |
| Lökethossz | 32 mm |
| Akkufeszültség | 36 V |
| Teljes hossz | 457 mm |
| Gép tömege | 4,5 kg |