CM9SR - Daraboló 2000 W
2-3 napon belül
Érdeklődés
CM9SR - Daraboló 2000 W
101,850Ft
Nettó ár:80,197Ft
249,900Ft
Nettó ár:196,772Ft
139,899Ft
Nettó ár:110,157Ft
1,181,430Ft
Nettó ár:930,260Ft
1,235,070Ft
Nettó ár:972,496Ft
416,700Ft
Nettó ár:328,110Ft
89,899Ft
Nettó ár:70,787Ft
3,640Ft
Nettó ár:2,866Ft
6,231Ft
Nettó ár:4,906Ft
12,720Ft
Nettó ár:10,016Ft
2,350Ft
Nettó ár:1,850Ft
14,729Ft
Nettó ár:11,598Ft
11,250Ft
Nettó ár:8,858Ft
5,850Ft
Nettó ár:4,606Ft
1,869Ft
Nettó ár:1,472Ft
| Tárcsaátmérő | 230 mm |
| Vágótárcsa furatátmérő | 22,2 mm |
| Vágásmélység | 60 mm |
| Talp szélesség | 80 mm |
| Teljes hossz | 615 mm |
| Névleges teljesítményfelvétel | 2.200 W |
| Max. leadott teljesítmény | 3.300 W |
| Üresjárati fordulatszám | 6.600/min |
| Rezgésszint max. terhelésnél (Triaxiális) | 5,8 m/sec2 |
| Gép tömege | 7,7 kg |