CM5SB - Falhoronyvágó 1tárcsás 1300W
2-3 napon belül
Érdeklődés
CM5SB - Falhoronyvágó 1tárcsás 1300W
397,440Ft
Nettó ár:312,945Ft
441,990Ft
Nettó ár:348,024Ft
546,930Ft
Nettó ár:430,654Ft
369,900Ft
Nettó ár:291,260Ft
567,900Ft
Nettó ár:447,165Ft
956,070Ft
Nettó ár:752,811Ft
1,452,060Ft
Nettó ár:1,143,354Ft
387,540Ft
Nettó ár:305,150Ft
3,640Ft
Nettó ár:2,866Ft
6,231Ft
Nettó ár:4,906Ft
12,720Ft
Nettó ár:10,016Ft
2,350Ft
Nettó ár:1,850Ft
14,729Ft
Nettó ár:11,598Ft
11,250Ft
Nettó ár:8,858Ft
5,850Ft
Nettó ár:4,606Ft
1,869Ft
Nettó ár:1,472Ft
| Tárcsaátmérő | 125 mm |
| Vágótárcsa furatátmérő | 22,2 mm |
| Vágásmélység | 33 mm |
| Talp szélesség | 35,5 mm |
| Teljes hossz | 314 mm |
| Névleges teljesítményfelvétel | 1.300 W |
| Max. leadott teljesítmény | 1.900 W |
| Üresjárati fordulatszám | 11.000/min |
| Rezgésszint max. terhelésnél (Triaxiális) | 5,9 m/sec2 |
| Gép tömege | 2,9 kg |