CL003GD203 - 40Vmax XGT Li-ion BL 100W 20kPa 4 seb ciklon porszívó 2x2,5Ah FEHÉR
2-3 napon belül
Érdeklődés
CL003GD203 - 40Vmax XGT Li-ion BL 100W 20kPa 4 seb ciklon porszívó 2x2,5Ah FEHÉR
13,335Ft
Nettó ár:10,500Ft
11,925Ft
Nettó ár:9,390Ft
25,260Ft
Nettó ár:19,890Ft
160,103Ft
Nettó ár:126,065Ft
6,922Ft
Nettó ár:5,450Ft
2,642Ft
Nettó ár:2,080Ft
21,450Ft
Nettó ár:16,890Ft
Jellemzők:
- 40Vmax XGT BL szénkefe nélküli akkumulátoros 4 sebességes porszívó LED lámpával
- kompaktabb kialakítás a gépbe integrált új ciklon egységnek köszönhetően
- a nagyobb tisztítási hatékonyság érdekében az integrált ciklon egységet a hosszabbító cső felett helyezték el így nem ütközik a padlónak vagy a környező tárgyaknak szűk helyek tisztításakor
- a szűrő eltömődését a cikon egység lényegesen csökkenti mivel a beszívott levegőből a finom porszemcséket centrifugális erővel választja le
- a tisztító szívóteljesítményének csökkenése minimálisra csökken
- a szűrő tisztításáig felszívható por mennyisége körülbelül hatszorosa a ciklon egység nélkül elszívott por mennyiségének
- a ciklonos rendszer elválasztja a nagy porrészecskéket a finom porrészecskéktől így csak a finom porrészecskék kerülnek fel a szűrőre az eltömődés csökkentése érdekében
- 100 W szívóteljesítmény ugyanazzal a nagy sebességű BL motorral mint a CL001G esetében
- alacsony zaj 1 fokozat 54db 2 fokozat 59db 3 fokozat 62db 4 fokozat 65db
- a szűrő egyetlen gombnyomással rögzíthető4 üzemmódú szívóerőválasztás üzemmód memória funkcióval (15W/35W/60W/100W)
- folyamatos használat BL4025 akkuval: 1 fokozat 80perc 2 fokozat 40perc 3 fokozat 25perc 4 fokozat 16perc
- az üzemmód az ON/OFF gomb és a szívóteljesítmény váltó gomb megnyomásával vezérelhetőa porszívó a felhasználó kényelme érdekében meg tudja jegyezni az előző beállítási módot és ugyanabban az üzemmódban folytatja a porszívózást
- újratervezett padló/szőnyeg szívófej
- az újratervezett belső légáramlási útvonal csökkenti a szívófejen belüli zajt
- a csövet a reteszelő mechanizmus rögzíti
- 632N82-4 40Vmax XGT 2.5Ah Li-ion akkumulátor BL4025
- 191E07-8 40Vmax XGT Li-ion gyorstöltő DC40RA
- 127825-8 padlótisztító fej fehér
- 413770-6 keskeny tiszítófej
- 459354-6 keskeny tisztítófej tartó
- 459353-8 szívócső
| akkumulátor | 40Vmax XGT |
| folyamatos használat (2,5Ah) | max 80 perc |
| motor | BL szénkefementes |
| teljesítmény | 100W |
| légáteresztés | 60m3/h |
| tartályméret | 250mL |
| maximális zárt szívás | 20kPa |
| méret (h*sz*m) | 1106x113x177mm |
| súly | 1,9-2,5kg |
| hang teljesítményszint (LWA) dB(A): | 65 |