CL002GZ07 - 40Vmax XGT Li-ion BL 125W 21kPa 4 seb porszívóZ FEHÉR
2-3 napon belül
Érdeklődés
CL002GZ07 - 40Vmax XGT Li-ion BL 125W 21kPa 4 seb porszívóZ FEHÉR
103,950Ft
Nettó ár:81,850Ft
169,901Ft
Nettó ár:133,780Ft
229,900Ft
Nettó ár:181,024Ft
69,900Ft
Nettó ár:55,039Ft
69,900Ft
Nettó ár:55,039Ft
234,900Ft
Nettó ár:184,961Ft
79,900Ft
Nettó ár:62,913Ft
13,335Ft
Nettó ár:10,500Ft
11,925Ft
Nettó ár:9,390Ft
25,260Ft
Nettó ár:19,890Ft
160,103Ft
Nettó ár:126,065Ft
6,922Ft
Nettó ár:5,450Ft
2,642Ft
Nettó ár:2,080Ft
21,450Ft
Nettó ár:16,890Ft
Jellemzők:
- 4 sebességes akkumulátoros porszívó LED lámpával
- csendes tisztítás a levegő áramlási útvonalának újratervezésével
- megnövelt 125Wos szívóteljesítmény a 40Vmax XGT akkumulátor használatával
- 4 üzemmódú szívóerőválasztás üzemmód memória funkcióval az üzemmód a BE/KI gomb és a szívóteljesítmény kapcsoló gombbal vezérelhető
- újratervezett szívófej az újratervezett szerkezet csökkenti a szívás okozta ellenállást sima futást biztosítva
- az újratervezett belső légáramlási útvonal csökkenti a szívófej belüli zajt
- nagy teljesítményű BL motor optimális vezeték nélküli kézi porszívóhoz
- két egyérintéses nyomógombos kapcsoló (az egyik az ON/4sebességes váltáshoz
- a másik a KI)
- a beépített LED lámpa megvilágítja a munkaterületet amely az akkumulátor kapacitására figyelmeztető lámpaként is működik
- a csövet reteszelő mechanizmus rögzíti
- 80/40/25/16 perces folyamatos használat 1/2/3/4es fokozatban BL4025 akkuval
- papír eldobható porzsákkal valamint textil porzsákkal használható
- 127825-8 padlótisztító fej fehér
- 413770-6 keskeny tiszítófej
- 459354-6 keskeny tisztítófej tartó
- 459353-8 szívócső
- 166119-6 mosható szövet porzsák
- 194566-1 5db papírszűrő
- akkumulátor és töltő nélkül szállítva
| akkumulátor | 40Vmax XGT |
| folyamatos használat (2,5Ah) | max 80 perc |
| motor | BL szénkefementes |
| teljesítmény | 125W |
| légáteresztés | 72m3/h |
| porzsák méret | 330mL |
| maximális zárt szívás | 21kPa |
| méret (h*sz*m) | 1066x114x152mm |
| súly | 1,8-3,0kg |
| hang teljesítményszint (LWA) dB(A): | 65 |
| rezgéskibocsátás m/s2: | 0,2 |