CL001GA109 - 40Vmax XGT Li-ion BL 125W porszívó 1x2,0Ah FEKETE
2-3 napon belül
Érdeklődés
CL001GA109 - 40Vmax XGT Li-ion BL 125W porszívó 1x2,0Ah FEKETE
103,950Ft
Nettó ár:81,850Ft
229,900Ft
Nettó ár:181,024Ft
69,900Ft
Nettó ár:55,039Ft
69,900Ft
Nettó ár:55,039Ft
234,900Ft
Nettó ár:184,961Ft
74,900Ft
Nettó ár:58,976Ft
79,900Ft
Nettó ár:62,913Ft
13,335Ft
Nettó ár:10,500Ft
11,925Ft
Nettó ár:9,390Ft
25,260Ft
Nettó ár:19,890Ft
160,103Ft
Nettó ár:126,065Ft
6,922Ft
Nettó ár:5,450Ft
2,642Ft
Nettó ár:2,080Ft
21,450Ft
Nettó ár:16,890Ft
Jellemzők:
- 40Vmax XGT szénkefementes akkumulátoros porszívó
- növelt 125W szívóteljesítmény az 40V XGT rendszernek köszönhetően
- újratervezett oldható rögzítésű szívócső
- alacsony vibráció
- csendesebb működés a korábbi modellekhez képest
- 4 féle memóriás üzemmód
- beépített LED lámpa
- az elektromosan optimalizált motornak köszönhetően akár 80 perces üzemidő
- könnyen tisztítható szűrő
- nagyobb portartály
- kompakt és ergonómikus dizájn
- 191L29-0 - 1db BL4020 40Vmax XGT Li-ion akkumulátor
- 630B63-0 - DC40RA XGT Li-ion gyorstöltő
- 127828-2 padlótisztító fej fekete
- 413809-5 keskeny tiszítófej
- 459038-6 keskeny tisztítófej tartó
- 458942-6 szívócső
| akkumulátor | 40Vmax XGT |
| folyamatos használat (2,5Ah) | max 80 perc |
| motor | BL szénkefementes |
| teljesítmény | 125W |
| légáteresztés | 72m3/h |
| tartályméret | 730mL |
| maximális zárt szívás | 21kPa |
| méret (h*sz*m) | 1016x113x154mm |
| súly | 1,7kg |
| rezgéskibocsátás m/s2: | 0,2 |