CJ90VST2 - Szúrófűrész 705W
2-3 napon belül
Érdeklődés
CJ90VST2 - Szúrófűrész 705W
3,640Ft
Nettó ár:2,866Ft
6,231Ft
Nettó ár:4,906Ft
12,720Ft
Nettó ár:10,016Ft
2,350Ft
Nettó ár:1,850Ft
14,729Ft
Nettó ár:11,598Ft
11,250Ft
Nettó ár:8,858Ft
5,850Ft
Nettó ár:4,606Ft
1,869Ft
Nettó ár:1,472Ft
| Maximális vágási vastagság: fában | 90 mm |
| Maximális vágási vastagság: acélban | 10 mm |
| Legkisebb vágható körív | 25 mm |
| Löketnagyság | 26 mm |
| Névleges teljesítményfelvétel | 705 W |
| Üresjárati löketszám | 850-3.000/min |
| Teljes hossz | 215 mm |
| Gép tömege | 2,2 kg |
| Maximális vágási szög (jobb / bal) | 45° |
| Leszállított tartozékok | Fűrészlap No.41, imbusz kulcs 4 mm, porgyűjtő, szerszámkoffer |