CJ36DB-BASIC-HSC - Akkus szúrófűrész MV / BASIC
2-3 napon belül
Érdeklődés
CJ36DB-BASIC-HSC - Akkus szúrófűrész MV / BASIC
112,900Ft
Nettó ár: 88,898Ft
3,640Ft
Nettó ár:2,866Ft
6,231Ft
Nettó ár:4,906Ft
12,720Ft
Nettó ár:10,016Ft
2,350Ft
Nettó ár:1,850Ft
14,729Ft
Nettó ár:11,598Ft
11,250Ft
Nettó ár:8,858Ft
5,850Ft
Nettó ár:4,606Ft
1,869Ft
Nettó ár:1,472Ft
| Üresjárati löketszám | 800 - 3,500/min |
| Max. vágási szög | 45° |
| Akkufeszültség | 36 V |
| Löketnagyság | 26 mm |
| Legkisebb vágható körív | 25 mm |
| Max. vágási vastagság rozsdamentes acélban | 3,2 mm |
| Max. vágási vastagság lágyacélban | 10 mm |
| Max. vágási vastagság fában | 160 mm |
| Teljes hossz | 298 mm |
| Gép tömege | 07.febr kg |