CJ160V-HSC - Szúrófűrész 720W HSC
2-3 napon belül
Érdeklődés
CJ160V-HSC - Szúrófűrész 720W HSC
3,640Ft
Nettó ár:2,866Ft
6,231Ft
Nettó ár:4,906Ft
12,720Ft
Nettó ár:10,016Ft
2,350Ft
Nettó ár:1,850Ft
14,729Ft
Nettó ár:11,598Ft
11,250Ft
Nettó ár:8,858Ft
5,850Ft
Nettó ár:4,606Ft
1,869Ft
Nettó ár:1,472Ft
| Legkisebb vágható körív | 25 mm |
| Maximális vágási vastagság: acélban | 10 mm |
| Maximális vágási vastagság: aluminiumban | 20 mm |
| Maximális vágási vastagság: fában | 160 mm |
| Löketnagyság | 26 mm |
| Névleges teljesítményfelvétel | 800 W |
| Üresjárati löketszám | 800-2.800/min |
| Elfordítható maszív talp | 45°-ig |
| Gép tömege | 2,5 kg |