CJ110MV - Szúrófűrész 720W
2-3 napon belül
Érdeklődés
CJ110MV - Szúrófűrész 720W
3,640Ft
Nettó ár:2,866Ft
6,231Ft
Nettó ár:4,906Ft
12,720Ft
Nettó ár:10,016Ft
2,350Ft
Nettó ár:1,850Ft
14,729Ft
Nettó ár:11,598Ft
11,250Ft
Nettó ár:8,858Ft
5,850Ft
Nettó ár:4,606Ft
1,869Ft
Nettó ár:1,472Ft
| Maximális vágási vastagság fában | 110 mm |
| Maximális vágási vastagság acélban | 10 mm |
| Legkisebb vágható körív | 25 mm |
| Löketnagyság | 26 mm |
| Névleges teljesítményfelvétel | 720 W |
| Leadott teljesítmény | 450 W |
| Üresjárati löketszám | 850-3.000/min |
| Elfordítható maszív talp | 45°-ig |
| Gép tömege | 2,3 kg |