C3605DYA-BASIC-HSC - Körfűrész 125mm MV/BL/BT BASIC HSC
2-3 napon belül
Érdeklődés
C3605DYA-BASIC-HSC - Körfűrész 125mm MV/BL/BT BASIC HSC
92,901Ft
Nettó ár: 73,150Ft
3,640Ft
Nettó ár:2,866Ft
6,231Ft
Nettó ár:4,906Ft
12,720Ft
Nettó ár:10,016Ft
2,350Ft
Nettó ár:1,850Ft
14,729Ft
Nettó ár:11,598Ft
11,250Ft
Nettó ár:8,858Ft
5,850Ft
Nettó ár:4,606Ft
1,869Ft
Nettó ár:1,472Ft
| Leszállított tartozékok | csak gép, akku és töltő nélkül, HSC |
| Fűrészlap méret | 125 mm |
| Vágásmélység: 90° | 47 mm |
| Vágásmélység: 45° | 30 mm |
| Üresjárati fordulatszám Power módban | 5000/min |
| Üresjárati fordulatszám Silent módban | 2600/min |
| Akkufeszültség | 36 V |
| Akku típusa | Li-ion |
| Gép tömege | 2,8 kg |
| Fűrészlap furatátmérő | 20 mm |