C10RJ - Asztali körfűrész+állvány
2-3 napon belül
Érdeklődés
C10RJ - Asztali körfűrész+állvány
499,900Ft
Nettó ár:393,622Ft
3,640Ft
Nettó ár:2,866Ft
6,231Ft
Nettó ár:4,906Ft
12,720Ft
Nettó ár:10,016Ft
2,350Ft
Nettó ár:1,850Ft
14,729Ft
Nettó ár:11,598Ft
11,250Ft
Nettó ár:8,858Ft
5,850Ft
Nettó ár:4,606Ft
1,869Ft
Nettó ár:1,472Ft
| Tárcsaátmérő | 254 mm |
| Ferde tartomány | 0-45 fok |
| Fordulatszám | 4.500/perc |
| Furatátmérő | 30 mm |
| Gép tömege | 43,54 kg |
| Kábel hossz | 2,5 m |
| Méretek (H x Sz x M) | 920 x 770 x 600 mm |
| Asztal mérete (H x Sz) | 730 x 559 mm |
| Névleges teljesítményfelvétel | 1520 W |
| Vágásteljesítmény 90° | 79 mm |
| Vágásteljesítmény 45° | 57 mm |