BO5031 - 300W 123mm excentercsiszoló, ford.
2-3 napon belül
Érdeklődés
BO5031 - 300W 123mm excentercsiszoló, ford.
45,900Ft
Nettó ár:36,142Ft
59,900Ft
Nettó ár:47,165Ft
84,900Ft
Nettó ár:66,850Ft
169,901Ft
Nettó ár:133,780Ft
29,900Ft
Nettó ár:23,543Ft
51,900Ft
Nettó ár:40,866Ft
60,900Ft
Nettó ár:47,953Ft
98,900Ft
Nettó ár:77,874Ft
13,335Ft
Nettó ár:10,500Ft
11,925Ft
Nettó ár:9,390Ft
25,260Ft
Nettó ár:19,890Ft
160,103Ft
Nettó ár:126,065Ft
6,922Ft
Nettó ár:5,450Ft
2,642Ft
Nettó ár:2,080Ft
21,450Ft
Nettó ár:16,890Ft
Jellemzők:
- Gumírozott markolat
- Szabályozható fordulatszám
- Tépőzáras talp
- Porelszívás csiszolótalpon keresztül
- Porvédett kapcsoló
- Porszívóhoz csatlakoztatható
- Megerősített csapágyazás
- Tartozékként csak papír porzsák rendelhető
- Papírporzsák tartóval ( 135246-0)
- Csiszolópapír ( P - 37421)
| teljesítmény | 300 W |
| excentrikus löket | 1,4 mm |
| átmérő | 123 mm |
| lökésszám | 4.000-12.000 1/perc |
| rezgőkör | 2,8 mm |
| méret (h*sz*m) | 153 x 123 x 153 mm |
| súly | 1,3 kg |
| hang nyomásszint dB(A): | 80 |
| hang teljesítményszint (LWA) dB(A): | - |
| tűrés (K) dB(A): | 3 |
| rezgéskibocsátás m/s2: | 4 |
| tűrés (K) m/s2: | 1,5 |