BO4565 - 200W delta-rezgőcsiszoló
2-3 napon belül
Érdeklődés
BO4565 - 200W delta-rezgőcsiszoló
33,900Ft
Nettó ár:26,693Ft
39,900Ft
Nettó ár:31,417Ft
32,901Ft
Nettó ár:25,906Ft
26,900Ft
Nettó ár:21,181Ft
114,899Ft
Nettó ár:90,472Ft
60,900Ft
Nettó ár:47,953Ft
39,900Ft
Nettó ár:31,417Ft
13,335Ft
Nettó ár:10,500Ft
11,925Ft
Nettó ár:9,390Ft
25,260Ft
Nettó ár:19,890Ft
160,103Ft
Nettó ár:126,065Ft
6,922Ft
Nettó ár:5,450Ft
2,642Ft
Nettó ár:2,080Ft
21,450Ft
Nettó ár:16,890Ft
Jellemzők:
- Gumírozott markolat
- Tépőzáras papírrögzítés
- Alacsony vibráció
- Porelszívás csiszolótalpon keresztül
- Porszívóhoz csatlakoztatható
- Háromszögű kinyúló orrész ( 96x96x96 mm) mindkét oldalon tépőzárral
- Tartozékként csak papír porzsák rendelhető
- Papírporzsák tartóval ( 135246-0)
- Csiszolópapír ( 1 készlet)
| teljesítmény | 200 W |
| Ütésszám | 28.000 1/perc |
| rezgőkör | 1,5 mm |
| méret (h*sz*m) | 219 x 112 x 139 mm |
| súly | 1,2 kg |
| hang nyomásszint dB(A): | 81 |
| hang teljesítményszint (LWA) dB(A): | 92 |
| tűrés (K) dB(A): | 3 |
| rezgéskibocsátás m/s2: | 4 |
| tűrés (K) m/s2: | 1,5 |