BO4557 - 180W 114x140mm rezgőcsiszoló
2-3 napon belül
Érdeklődés
BO4557 - 180W 114x140mm rezgőcsiszoló
13,335Ft
Nettó ár:10,500Ft
11,925Ft
Nettó ár:9,390Ft
25,260Ft
Nettó ár:19,890Ft
160,103Ft
Nettó ár:126,065Ft
6,922Ft
Nettó ár:5,450Ft
2,642Ft
Nettó ár:2,080Ft
21,450Ft
Nettó ár:16,890Ft
Jellemzők:
- Alacsony vibráció
- Egykezes markolat
- Hagyományos csiszolópapírral alkalmazható
- Porelszívás csiszolótalpon keresztül
- Porszívóhoz is csatlakoztatható
- Tartozékként csak papír porzsák rendelhető
- Papírporzsák tartóval ( 135246-0)
- Lyukasztótalp ( 450066-4)
- Csiszolópapír ( 1 készlet)
| teljesítmény | 180 W |
| Ütésszám | 28.000 1/perc |
| rezgőkör | 1,5 mm |
| méret (h*sz*m) | 131 x 112 x 137 mm |
| súly | 1 kg |
| hang nyomásszint dB(A): | 76 |
| hang teljesítményszint (LWA) dB(A): | - |
| tűrés (K) dB(A): | 3 |
| rezgéskibocsátás m/s2: | 3,5 |
| tűrés (K) m/s2: | 1,5 |