BO3711 - 190W 93x228mm rezgőcsiszoló, ford.
2-3 napon belül
Érdeklődés
BO3711 - 190W 93x228mm rezgőcsiszoló, ford.
33,900Ft
Nettó ár:26,693Ft
32,901Ft
Nettó ár:25,906Ft
26,900Ft
Nettó ár:21,181Ft
32,901Ft
Nettó ár:25,906Ft
114,899Ft
Nettó ár:90,472Ft
60,900Ft
Nettó ár:47,953Ft
39,900Ft
Nettó ár:31,417Ft
13,335Ft
Nettó ár:10,500Ft
11,925Ft
Nettó ár:9,390Ft
25,260Ft
Nettó ár:19,890Ft
160,103Ft
Nettó ár:126,065Ft
6,922Ft
Nettó ár:5,450Ft
2,642Ft
Nettó ár:2,080Ft
21,450Ft
Nettó ár:16,890Ft
Jellemzők:
- Gumírozott markolat
- Nagy papírleszorító
- Porelszívás csiszolótalpon keresztül
- Rögzíthető kapcsoló
- Alumínium talp
- Porszívóhoz csatlakoztatható
- Tartozékként csak papír porzsák rendelhető
- Szabályozható fordulatszám
- Papírporzsák tartóval (135246-0)
- Lyukasztótalp ( 194947-3)
- Csiszolópapír ( P-36158)
| teljesítmény | 190 W |
| Ütésszám | 8.000 - 22.000 1/perc |
| rezgőkör | 2 mm |
| méret (h*sz*m) | 253 x 92 x 154 mm |
| súly | 1,6 kg |
| hang nyomásszint dB(A): | 72 |
| hang teljesítményszint (LWA) dB(A): | - |
| tűrés (K) dB(A): | 3 |
| rezgéskibocsátás m/s2: | 3,5 |
| tűrés (K) m/s2: | 1,5 |