AT1150A - kapcsozó 11x25-50mm
2-3 napon belül
Érdeklődés
AT1150A - kapcsozó 11x25-50mm
1,515,870Ft
Nettó ár:1,193,598Ft
424,980Ft
Nettó ár:334,630Ft
54,900Ft
Nettó ár:43,228Ft
44,900Ft
Nettó ár:35,354Ft
94,899Ft
Nettó ár:74,724Ft
229,900Ft
Nettó ár:181,024Ft
114,899Ft
Nettó ár:90,472Ft
199,901Ft
Nettó ár:157,402Ft
13,335Ft
Nettó ár:10,500Ft
11,925Ft
Nettó ár:9,390Ft
25,260Ft
Nettó ár:19,890Ft
160,103Ft
Nettó ár:126,065Ft
6,922Ft
Nettó ár:5,450Ft
2,642Ft
Nettó ár:2,080Ft
21,450Ft
Nettó ár:16,890Ft
Jellemzők:
- Gumírozott markolat
- Szerszámmentes mélységállítás
- Biztonsági kapcsoló
- Akasztófül
- Gumírozott ütköző
- Felülről tölthető tár
- Beépített szűrő
- Sorozatlövésre nem alkalmas
- Imbuszkulcs 4 ( 783202-0)
- Kenőolaj ( 181434-7)
| üzemi nyomás | 4,4 - 8,3 bar |
| kapocs típus | 16 GA |
| kapocs hossz | 25 - 50 mm |
| kapocs szélesség | 11 mm |
| Tárkapacitás | 150 db |
| méret (h*sz*m) | 370 x 87 x 290 mm |
| hang nyomásszint dB(A): | 85 |
| hang teljesítményszint (LWA) dB(A): | 98 |
| tűrés (K) dB(A): | 3 |
| rezgéskibocsátás m/s2: | 2,5 |
| tűrés (K) m/s2: | 1,5 |