AN902 - 45-90mm dobtáras szegbelövő
2-3 napon belül
Érdeklődés
AN902 - 45-90mm dobtáras szegbelövő
13,335Ft
Nettó ár:10,500Ft
11,925Ft
Nettó ár:9,390Ft
25,260Ft
Nettó ár:19,890Ft
160,103Ft
Nettó ár:126,065Ft
6,922Ft
Nettó ár:5,450Ft
2,642Ft
Nettó ár:2,080Ft
21,450Ft
Nettó ár:16,890Ft
Jellemzők:
- Gumírozott markolat
- Mélységállítás
- Biztonsági kapcsoló
- Akasztófül
- Gumírozott ütköző
- Egymozdulatos töltés
| szeghossz | 45 - 90 mm |
| üzemi nyomás | 4,9 - 8,3 bar |
| szög | 16 ° |
| Tárkapacitás | 150 - 300 db |
| méret (h*sz*m) | 281 x 129 x 362 mm |
| hang nyomásszint dB(A): | 98,3 |
| hang teljesítményszint (LWA) dB(A): | 98,9 |
| tűrés (K) dB(A): | 2,5 |
| rezgéskibocsátás m/s2: | 2,52 |
| tűrés (K) m/s2: | 1,26 |