AMB201200I - Carat A-2012 fúrógép +1/2"G+5/4"
2-3 napon belül
Érdeklődés
AMB201200I - Carat A-2012 fúrógép +1/2"G+5/4"
394,990Ft
Nettó ár:311,016Ft
469,990Ft
Nettó ár:370,071Ft
661,990Ft
Nettó ár:521,252Ft
386,990Ft
Nettó ár:304,717Ft
789,990Ft
Nettó ár:622,039Ft
1,328,990Ft
Nettó ár:1,046,449Ft
2,621,990Ft
Nettó ár:2,064,559Ft
1,573,990Ft
Nettó ár:1,239,362Ft
3,640Ft
Nettó ár:2,866Ft
6,231Ft
Nettó ár:4,906Ft
12,720Ft
Nettó ár:10,016Ft
2,350Ft
Nettó ár:1,850Ft
14,729Ft
Nettó ár:11,598Ft
11,250Ft
Nettó ár:8,858Ft
5,850Ft
Nettó ár:4,606Ft
1,869Ft
Nettó ár:1,472Ft
| Fordulatszám I.fokozat | 450/min |
| Furat állványbóltéglában | 200 mm |
| Furat kézből téglában | 162 mm |
| Furat állványbólbetonban | 150 mm |
| Furat kézből betonban | 70 mm |
| Fordulatszám II.fokozat | 1050/min |
| Fordulatszám III.fokozat | 2000/min |
| Befogás | 1/2 colG+ 5/4 colUNC |
| Gép tömege | 6,7 kg |