AMB1825000 - Carat A-1825 fúrógép
2-3 napon belül
Érdeklődés
AMB1825000 - Carat A-1825 fúrógép
394,990Ft
Nettó ár:311,016Ft
469,990Ft
Nettó ár:370,071Ft
661,990Ft
Nettó ár:521,252Ft
386,990Ft
Nettó ár:304,717Ft
789,990Ft
Nettó ár:622,039Ft
1,328,990Ft
Nettó ár:1,046,449Ft
2,621,990Ft
Nettó ár:2,064,559Ft
1,573,990Ft
Nettó ár:1,239,362Ft
3,640Ft
Nettó ár:2,866Ft
6,231Ft
Nettó ár:4,906Ft
12,720Ft
Nettó ár:10,016Ft
2,350Ft
Nettó ár:1,850Ft
14,729Ft
Nettó ár:11,598Ft
11,250Ft
Nettó ár:8,858Ft
5,850Ft
Nettó ár:4,606Ft
1,869Ft
Nettó ár:1,472Ft
| Furatátmérő kézből betonba Ø | 71 mm |
| Furatátmérő kézből téglába Ø | 152 mm |
| Sebességfokozatok száma | 1 |
| Feszültség | 230 V |
| Motor | 1800 W |
| Furatátmérő állványról téglába Ø | 152 mm |
| Furatátmérő állványról betonba Ø | 132 mm |
| Befogás | 04.máj |
| Gép tömege | 5,2 kg |