AMB1811000 - Carat A-1811 fúrógép
2-3 napon belül
Érdeklődés
AMB1811000 - Carat A-1811 fúrógép
394,990Ft
Nettó ár:311,016Ft
469,990Ft
Nettó ár:370,071Ft
661,990Ft
Nettó ár:521,252Ft
386,990Ft
Nettó ár:304,717Ft
789,990Ft
Nettó ár:622,039Ft
1,328,990Ft
Nettó ár:1,046,449Ft
2,621,990Ft
Nettó ár:2,064,559Ft
1,573,990Ft
Nettó ár:1,239,362Ft
3,640Ft
Nettó ár:2,866Ft
6,231Ft
Nettó ár:4,906Ft
12,720Ft
Nettó ár:10,016Ft
2,350Ft
Nettó ár:1,850Ft
14,729Ft
Nettó ár:11,598Ft
11,250Ft
Nettó ár:8,858Ft
5,850Ft
Nettó ár:4,606Ft
1,869Ft
Nettó ár:1,472Ft
| Furat állványbóltéglában | 150 mm |
| Furat kézből téglában | 150 mm |
| Furat állványbólbetonban | 150 mm |
| Furat kézből betonban | 70 mm |
| Névleges teljesítményfelvétel | 1800 W |
| Fordulatszám I.fokozat | 1000/min |
| Fordulatszám II.fokozat | 2600/min |
| Befogás | 1/2 colG |
| Gép tömege | 5,2 kg |