AC18DA-2AH-400ML - Akkus kinyomópisztoly 1x2Ah 400ml
2-3 napon belül
Érdeklődés
AC18DA-2AH-400ML - Akkus kinyomópisztoly 1x2Ah 400ml
161,900Ft
Nettó ár: 127,480Ft
3,640Ft
Nettó ár:2,866Ft
6,231Ft
Nettó ár:4,906Ft
12,720Ft
Nettó ár:10,016Ft
2,350Ft
Nettó ár:1,850Ft
14,729Ft
Nettó ár:11,598Ft
11,250Ft
Nettó ár:8,858Ft
5,850Ft
Nettó ár:4,606Ft
1,869Ft
Nettó ár:1,472Ft
| Max. tolóerő | 3000 Nm |
| Patron űrtartalom | 600 ml |
| Automatikus irámyválás funkció | van |
| Beépített LED világítás | van |
| Üresjárati fordulatszám | 0 - 14mm/sec |
| Akkfeszültség | 18 V |
| Teljes hossz | 782 mm (tartóval) |
| Gép tömege | 3,4 |
| Leszállított tartozékok | csak gép, akku és töltő nélkül |