9924DB - 850W 76/100x610 szalagcsiszoló
2-3 napon belül
Érdeklődés
9924DB - 850W 76/100x610 szalagcsiszoló
693,360Ft
Nettó ár:545,953Ft
813,060Ft
Nettó ár:640,205Ft
375,750Ft
Nettó ár:295,866Ft
441,990Ft
Nettó ár:348,024Ft
666,630Ft
Nettó ár:524,906Ft
1,038,690Ft
Nettó ár:817,866Ft
1,132,290Ft
Nettó ár:891,567Ft
13,335Ft
Nettó ár:10,500Ft
11,925Ft
Nettó ár:9,390Ft
25,260Ft
Nettó ár:19,890Ft
160,103Ft
Nettó ár:126,065Ft
6,922Ft
Nettó ár:5,450Ft
2,642Ft
Nettó ár:2,080Ft
21,450Ft
Nettó ár:16,890Ft
Jellemzők:
- Automatikus szalagvezetés
- Rögzíthető kapcsoló
- Porszívóhoz csatlakoztatható
- Sík géptető: a hátoldalára fektetett használathoz
- Hatékony porelszívás
- Kétféle szalagszélességgel is alkalmazható ( 76 mm
- 100 mm)
- Kétféle szalaghosszal is alkalmazható ( 610 mm
- 620 mm)
- Porzsák ( 122296-4)
- Csiszolószalag ( P-37334)
| teljesítmény | 850 W |
| szalagsebesség | 400 m/perc |
| szalaghossz | 610 - 620 mm |
| méret (h*sz*m) | 355 x 160 x 155 mm |
| súly | 4,8 kg |
| hang nyomásszint dB(A): | 91 |
| hang teljesítményszint (LWA) dB(A): | 102 |
| tűrés (K) dB(A): | 3 |
| rezgéskibocsátás m/s2: | 2,5 |
| tűrés (K) m/s2: | 1,5 |