9741 - kefegép
2-3 napon belül
Érdeklődés
9741 - kefegép
397,440Ft
Nettó ár:312,945Ft
441,990Ft
Nettó ár:348,024Ft
546,930Ft
Nettó ár:430,654Ft
369,900Ft
Nettó ár:291,260Ft
567,900Ft
Nettó ár:447,165Ft
956,070Ft
Nettó ár:752,811Ft
1,452,060Ft
Nettó ár:1,143,354Ft
387,540Ft
Nettó ár:305,150Ft
13,335Ft
Nettó ár:10,500Ft
11,925Ft
Nettó ár:9,390Ft
25,260Ft
Nettó ár:19,890Ft
160,103Ft
Nettó ár:126,065Ft
6,922Ft
Nettó ár:5,450Ft
2,642Ft
Nettó ár:2,080Ft
21,450Ft
Nettó ár:16,890Ft
Jellemzők:
- Egyedi csiszolómegoldás különféle anyagokhoz
- Állítható csiszolómélység
- Motorfék
- Porszívóhoz csatlakoztatható
- Nagy első markolat
- Jól kiegyensúlyozott géptest
- Átfogó tartozékkínálat
- Porelszívócsonk ( 410899-9)
- Imbuszkulcs ( 783204-6)
- Csiszolókefe ( 794384-3)
| teljesítmény | 860 W |
| lökésszám | 3.500 1/perc |
| tárcsaátmérő | 100 x 120 mm |
| méret (h*sz*m) | 310 x 185 x 182 mm |
| súly | 4,2 kg |
| hang nyomásszint dB(A): | 89 |
| hang teljesítményszint (LWA) dB(A): | 100 |
| tűrés (K) dB(A): | 3 |
| rezgéskibocsátás m/s2: | 5,5 |
| tűrés (K) m/s2: | 1,5 |