9565PCV - 125mm 1400W sarokcsiszoló kons + ford. hossza
2-3 napon belül
Érdeklődés
9565PCV - 125mm 1400W sarokcsiszoló kons + ford. hossza
499,900Ft
Nettó ár:393,622Ft
13,335Ft
Nettó ár:10,500Ft
11,925Ft
Nettó ár:9,390Ft
25,260Ft
Nettó ár:19,890Ft
160,103Ft
Nettó ár:126,065Ft
6,922Ft
Nettó ár:5,450Ft
2,642Ft
Nettó ár:2,080Ft
21,450Ft
Nettó ár:16,890Ft
Jellemzők:
- Keskeny felépítés
- Szerszámmentes védőburkolat állítás
- Tengelyrögzítés
- SJS torziós csillapítórendszer
- Állítótárcsával szabályozható fordulatszám
- Oldalt fekvő nyomókapcsoló
- Konstanselekronika
| teljesítmény | 1.400 W |
| tengelyméret | M14 x 2 |
| lökésszám | 2.800 - 11.500 1/perc |
| tárcsaátmérő | 125 mm |
| méret (h*sz*m) | 307 x 139 x 103 mm |
| súly | 2,4 kg |
| hang nyomásszint dB(A): | 82 |
| hang teljesítményszint (LWA) dB(A): | 93 |
| tűrés (K) dB(A): | 3 |
| rezgéskibocsátás m/s2: | 10 |
| tűrés (K) m/s2: | 1,5 |