9565CR - 125mm 1400W sarokcsiszoló kons.
2-3 napon belül
Érdeklődés
9565CR - 125mm 1400W sarokcsiszoló kons.
499,900Ft
Nettó ár:393,622Ft
13,335Ft
Nettó ár:10,500Ft
11,925Ft
Nettó ár:9,390Ft
25,260Ft
Nettó ár:19,890Ft
160,103Ft
Nettó ár:126,065Ft
6,922Ft
Nettó ár:5,450Ft
2,642Ft
Nettó ár:2,080Ft
21,450Ft
Nettó ár:16,890Ft
Jellemzők:
- Keskeny felépítés
- Szerszámmentes védőburkolat állítás
- Tengelyrögzítés
- SJS torziós csillapítórendszer
- Csúszókapcsoló
- Véletlen újraindulást gátló kapcsoló
- Lágyindítás
- Konstanselektronika
- Önkioldó szénkefék
Leszállított tartozékok :
- Oldalmarkolat ( 152490-4)
- Védőburkolat ( 135108-2)
- Szorítóalátét ( 224415-9)
- Szorítóanya ( 224554-5)
- Körmöskulcs ( 782407-9)
- Csiszolótárcsa ( P-52984)
Műszaki adatok:
| teljesítmény | 1.400 W |
| tengelyméret | M14 x 2 |
| lökésszám | 12.000 1/perc |
| tárcsaátmérő | 125 mm |
| méret (h*sz*m) | 299 x 139 x 103 mm |
| súly | 2,6 kg |
| hang nyomásszint dB(A): | 82 |
| hang teljesítményszint (LWA) dB(A): | 93 |
| tűrés (K) dB(A): | 3 |
| rezgéskibocsátás m/s2: | 8 |
| tűrés (K) m/s2: | 1,5 |