9565CLR - Sarokcsiszoló 1400W 125mm
2-3 napon belül
Érdeklődés
9565CLR - Sarokcsiszoló 1400W 125mm
51,120Ft
Nettó ár:40,252Ft
51,120Ft
Nettó ár:40,252Ft
68,310Ft
Nettó ár:53,787Ft
113,130Ft
Nettó ár:89,079Ft
125,730Ft
Nettó ár:99,000Ft
138,330Ft
Nettó ár:108,921Ft
125,730Ft
Nettó ár:99,000Ft
34,900Ft
Nettó ár:27,480Ft
13,335Ft
Nettó ár:10,500Ft
11,925Ft
Nettó ár:9,390Ft
25,260Ft
Nettó ár:19,890Ft
160,103Ft
Nettó ár:126,065Ft
6,922Ft
Nettó ár:5,450Ft
2,642Ft
Nettó ár:2,080Ft
21,450Ft
Nettó ár:16,890Ft
Jellemzők:
- Keskeny felépítés
- Tengelyrögzítés
- SJS torziós csillapítórendszer
- Csúszókapcsoló
- Véletlen újraindulást gátló kapcsoló
- Lágyindítás
- Konstanselektronika
- Szabályozható fordulatszám
- Levehető védőburkolat
- Alacsony fordulatszám
- Por koptató hatásának fokozottan ellenálló tekercskonstrukció
- Önkioldó szénkefék
- (152490-4) Oldalmarkolat
- (125097-9) Védőburkolat
- (224415-9) Szorítóalátét
- (224554-5) Szorítóanya
- (782407-9) Körmöskulcs
- (743060-6) Tépőzáras tányér
| teljesítmény | 1.400 W |
| tengelyméret | M14 x 2 |
| lökésszám | 2.000 - 7.800 1/perc |
| tárcsaátmérő | 125 mm |
| méret (h*sz*m) | 311 x 125 x 114 mm |
| súly | 2,3 kg |
| hang nyomásszint dB(A): | 86 |
| hang teljesítményszint (LWA) dB(A): | 97 |
| tűrés (K) dB(A): | 3 |
| rezgéskibocsátás m/s2: | 4,5 |
| tűrés (K) m/s2: | 1,5 |