9558HNR - 125mm 840W sarokcsiszoló r
2-3 napon belül
Érdeklődés
9558HNR - 125mm 840W sarokcsiszoló r
51,120Ft
Nettó ár:40,252Ft
51,120Ft
Nettó ár:40,252Ft
68,310Ft
Nettó ár:53,787Ft
113,130Ft
Nettó ár:89,079Ft
125,730Ft
Nettó ár:99,000Ft
138,330Ft
Nettó ár:108,921Ft
125,730Ft
Nettó ár:99,000Ft
34,900Ft
Nettó ár:27,480Ft
13,335Ft
Nettó ár:10,500Ft
11,925Ft
Nettó ár:9,390Ft
25,260Ft
Nettó ár:19,890Ft
160,103Ft
Nettó ár:126,065Ft
6,922Ft
Nettó ár:5,450Ft
2,642Ft
Nettó ár:2,080Ft
21,450Ft
Nettó ár:16,890Ft
Jellemzők:
- Keskeny felépítés
- Labirinttömítések
- Porvédett csapágyazás
- Tengelyrögzítés
- Csúszókapcsoló
- Speciálisan szigetelt állórész
- Hajtóműház 4x90°bal elfordítva szerelhető
- lágyindítás
- újraindítás gátló elektronika
Leszállított tartozékok :
- 123099-9 125mm védőburkolat
- 153489-2 Fogantyú
- 224415-9 Illesztőperem
- 224554-5 Rögzítő peremanya sarokcsiszolóhoz
- 782423-1 Körmöskulcs sarokcsiszolóhoz
Műszaki adatok:
| teljesítmény | 840 W |
| tengelyméret | M14 x 2 |
| lökésszám | 11.000 1/perc |
| tárcsaátmérő | 125 mm |
| méret (h*sz*m) | 271 x 139 x 106 mm |
| súly | 2,1 kg |
| hang nyomásszint dB(A): | 86 |
| hang teljesítményszint (LWA) dB(A): | 97 |
| tűrés (K) dB(A): | 3 |
| rezgéskibocsátás m/s2: | 8,5 |
| tűrés (K) m/s2: | 1,5 |