9046 - Rezgőcsiszoló
2-3 napon belül
Érdeklődés
9046 - Rezgőcsiszoló
33,900Ft
Nettó ár:26,693Ft
39,900Ft
Nettó ár:31,417Ft
32,901Ft
Nettó ár:25,906Ft
26,900Ft
Nettó ár:21,181Ft
32,901Ft
Nettó ár:25,906Ft
114,899Ft
Nettó ár:90,472Ft
60,900Ft
Nettó ár:47,953Ft
39,900Ft
Nettó ár:31,417Ft
13,335Ft
Nettó ár:10,500Ft
11,925Ft
Nettó ár:9,390Ft
25,260Ft
Nettó ár:19,890Ft
160,103Ft
Nettó ár:126,065Ft
6,922Ft
Nettó ár:5,450Ft
2,642Ft
Nettó ár:2,080Ft
21,450Ft
Nettó ár:16,890Ft
Jellemzők:
- Alacsony vibráció kettős kiegyensúlyozással
- Nagy papírleszorító
- Porelszívás a csiszolótalp 6 furatán keresztül
- Különálló porelszívókamra
- Egykezes ergonómikus markolat
- Rögzíthető kapcsoló
- Porszívóhoz csatlakoztatható
- Papír porzsák
- Papírporzsák tartóval ( 193294-5)
- Csiszolópapír ( 1 készlet)
| teljesítmény | 600 W |
| Ütésszám | 12.000 1/perc |
| rezgőkör | 5 mm |
| méret (h*sz*m) | 283 x 115 x 219 mm |
| súly | 3,1 kg |
| hang nyomásszint dB(A): | 84 |
| hang teljesítményszint (LWA) dB(A): | 95 |
| tűrés (K) dB(A): | 3 |
| rezgéskibocsátás m/s2: | 3,5 |
| tűrés (K) m/s2: | 1,5 |